Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Żyrardów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Wypożyczalnia aut dostawczych w Żyrardowie

Jak wiemy w życiu zdarzają się różne sytuacje, w których zachodzi potrzeba wynajęcia auta dostawczego. Przykładowo dostaliśmy większą ilość zleceń, jednak aktualnie nie mamy na tyle kapitału by rozbudować naszą flotę samochodową. Klienci czekają, a my chcemy należycie ich obsłużyć. Co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy swoje kroki skierować do wypożyczalni aut dostawczych w Żyrardowie Proxima. Wypożyczalnia Proxima to idealne miejsce, gdzie z łatwością wynajmą Państwo samochód dostawczy. Nasi fachowcy profesjonalnie podchodzą do każdego klienta, by spełnić jego indywidualne oczekiwania. Wypożyczalnia aut dostawczych Proxima w Żyrardowie zapewni Państwu komfort zarówno w kwestii doboru samochodu, jak również ekspresowej obsługi. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. 

Elastyczny wynajem samochodów dostawczych i busów Żyrardów

Obecnie większość z nas porusza się samochodami, jednak nie każdy z nas posiada samochód dostawczy. W momencie, gdy zachodzi potrzeba wynajmu samochodu dostawczego na dłuższy okres wystarczy skorzystać z naszej oferty. Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Żyrardowie oferuje wynajęcie samochodu nie tylko na kilka godzin, lecz także na kilka miesięcy. Wynajem długoterminowy samochodu to korzystne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort jazdy oraz jasne warunki współpracy przez cały okres trwania umowy. Jednym z wielu atutów naszej oferty jest niski koszt najmu samochodu. Nie muszą Państwo martwić się o konieczność przyjechania po samochód! Dostarczymy wybrane auto pod wskazany adres, a wszelkie formalności potrwają zaledwie kilka minut! Wynajem samochodu dostawczego w Żyrardowie będzie doskonałym sposobem na przewiezienie przedmiotów o większych gabarytach. Do Państwa dyspozycji przekazujemy różne rodzaje samochodów zaczynając od brygadówek, poprzez busy osobowe, aż po kontenery z windą załadowczą. Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią szczegółowo przedstawimy ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania!

 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c