Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Grodzisk Mazowiecki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Wynajem aut dostawczych w Grodzisku Mazowieckim 

Stłuczka z innym pojazdem, pęknięcie szyby czołowej na skutek uderzenia kamienia, gradobicie, awaria, zbliżająca się przeprowadzka – wszystkie te wydarzenia łączy jedno: konieczność wynajęcia „dostawczaka”. W naszej wypożyczalni aut dostawczych w Grodzisku Mazowieckim pomożemy Państwu szybko, wygodnie i bez stosu zbędnych formalności wynająć auto dostawcze. Wieloletnie doświadczenie na rynku wypożyczalni aut dostawczych pozwoliło nam na świadczenie usług wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Wynajem aut dostawczych w naszej wypożyczalni to czysta przyjemność zarówno podstawienie, jak i odbiór samochodu odbywa się zgodnie z Państwa życzeniem – może zostać dostarczony pod wskazany adres. Dbamy przy tym o Państwa czas. Z nami wynajem samochodu dostawczego w Grodzisku Mazowieckim zajmie zaledwie kilka minut; formalności zostały ograniczone do koniecznego minimum. Warunki najmu są jasne i klarowne, a więc zapoznanie się z nimi nie wymaga godzinnego wczytywania się w kruczki prawne.

Wypożyczalnia samochodów Grodzisk Mazowiecki

Wszystkie samochody dostępne w ofercie naszej wypożyczalni aut dostawczych w Grodzisku Mazowieckim posiadają aktualne badania techniczne, pełen pakiet ubezpieczeń oraz są bogato wyposażone. Z nami wypożyczenie samochodu dostawczego to pewność bezpieczeństwa i komfortowej jazdy; wiemy, że niska cena najmu to nie wszystko. Niezależnie od tego, czy reprezentują Państwo firmę i potrzebujecie wynająć samochód dostawczy na dłużej niż miesiąc, czy planujecie przeprowadzkę i musicie przewieźć swoje rzeczy w ciągu jednego dnia – pomożemy Państwu dobrać pojazd odpowiedni do potrzeb. Na ten moment mamy w ofercie pojazdy typu plandeki sypialne, brygadówki, kontenery z windą, vany, minivany oraz busy osobowe, a nasza flota stale się powiększa. Jesteśmy także elastyczni; warunki współpracy dostosujemy indywidualnie do Państwa sytuacji, a pojazdy mogą być na życzenie dodatkowo (bezpłatnie!) wyposażone. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz pełny profesjonalizm - z nami każdy dojedzie do celu najszybciej.

 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c