Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Nowy Dwór Mazowiecki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Wynajem samochodów dostawczych w  Nowym Dworze Mazowieckim

Doskonale wiemy jak ważny jest wybór odpowiedniego samochodu dostawczego, który nie zawiedzie nas w żadnej sytuacji. Dlatego też, w wypożyczalni aut Proxima oferujemy wynajem aut dostawczych w Nowym Dworze Mazowieckim, które nie zawodzą. U nas znajdą Państwo bogaty wybór samochodów dostawczych i osobowych gotowych do jazdy. W zależności jakie zadanie ma spełnić samochód, dobierzemy najlepszy dla Państwa pojazd. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko różne rodzaje samochodów dostawczych, ale także samochody osobowe do przewożenia między innymi specjalnych gości. Oferowane przez nas samochody są w 100% sprawne i posiadają pełne pakiety ubezpieczeń, aby mogli cieszyć się Państwo bezpieczną i bezawaryjną jazdą. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca pomyślnie przebiegała.

Wypożyczalnia aut dostawczych Nowy Dwór Mazowiecki

Wypożyczalnia aut dostawczych w Nowym Dworze Mazowiecki oferuje szereg udogodnień, aby zaspokoić Państwa potrzeby. Na Państwa życzenie dostarczamy wybrany samochód pod wskazany adres, a następnie odbierzemy go. Elastyczny okres najmu sprawia, że każdy klient może wynająć samochód na dogodny na siebie termin. Dodatkowo, atrakcyjne ceny wypożyczenia pojazdu gwarantują spore oszczędności. Ponadto, na Państwa życzenie możemy bezpłatnie doposażyć wybrany samochód, aby zapewnić jeszcze większą satysfakcję z jazdy. To wszystko mogą Państwo mieć w ciągu kilku chwil, gdyż tyle zajmuje wypełnienie formalności. U nas nie muszą Państwo spędzać mnóstwa czasu na wypełnianie stosu dokumentów. Staramy się jak najbardziej ułatwić proces wynajmu, ponieważ cenimy Państwa czas. Oferujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy przez cały okres trwania umowy. W celu poznania więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu! Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące wynajęcia samochodu w wypożyczalni Proxima z Nowym Dworze Mazowieckim.

 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c