Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Piaseczno

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Wynajem aut dostawczych w Piasecznie 


Potrzeba wynajęcia samochodu dostawczego wiąże się z wieloma różnymi sytuacjami, począwszy od uszkodzenia posiadanego pojazdu, przez konieczność przewiezienia dużej ilości rzeczy, aż po zwiększoną ilość zleceń i za małą flotę firmowych samochodów. Wypożyczalnia aut dostawczych w Piasecznie Proxima to fachowe doradztwo w kwestii doboru auta odpowiedniego do potrzeb i klarowne warunki współpracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jak trudnymi sytuacjami jest często związana konieczność wynajmu samochodu dostawczego. Przykładamy więc najwyższą wagę do tego, by sam proces wynajmu przebiegł szybko, bez stosu papierów, niezrozumiałych kruczków i cennika pełnego gwiazdek. Na rynku wypożyczalni aut dostawczych wyróżnia nas nie tylko profesjonalne podejście do każdego klienta, ale także niski cennik najmu. Z nami warunki najmu zawsze będą jasne i dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Piaseczno

Czasami skorzystanie z samochodu dostawczego jest związane z jednorazowym, krótkodystansowym przewozem, a czasem występuje potrzeba długoterminowego najmu. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych w Piasecznie zarówno na kilka godzin, jak i kilka miesięcy; pojazd może zostać podstawiony pod wskazany adres. Również jego odbiór nie stanowi problemu; Działamy na terenie Piaseczna i okolic. Dojeżdżamy sprawnie, a formalności trwają dosłownie kilka minut. Ile sytuacji, tyle specyficznych potrzeb dotyczących budowy samochodu. Udostępniamy samochody dostawcze o przeróżnych gabarytach; od brygadówek, przez busy osobowe, aż po kontenery z windą. Każdy samochód może zostać bezpłatnie wzbogacony o dodatkowe wyposażenie dostosowane do charakteru Państwa biznesu czy indywidualnej potrzeby. Wszystkie samochody posiadają aktualne badania techniczne, pakiet ubezpieczeń oraz są zadbane. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naszej wypożyczalni aut dostawczych w Piasecznie i kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c