długoterminowy wynajem aut dostawczych Warszawa

Witamy w wypożyczalni aut dostawczych i busów Proxima, gdzie mogą Państwo wypożyczyć samochód szybko, łatwo i przede wszystkim w konkurencyjnej cenie. U nas wszystkie zasady są uczciwe i przejrzyste. Płacą Państwo tylko za używanie samochodu. Koniec stresu. My jesteśmy dla Państwa, a nie odwrotnie. Gwarantujemy preferencyjne warunki współpracy. Dbamy o to, aby nasi Klienci do nas wracali, a stałym Partnerom oferujemy atrakcyjne rabaty. W imponującej flocie pojazdów znajdują się takie marki jak Peugeot, Renault, Fiat czy Citroen.

Wynajem aut długoterminowy w Warszawie – korzyści

Długoterminowy wynajem aut dostawczych w Warszawie to gwarancja wielu korzyści, których aktualnie nie jest w stanie zaoferować leasing czy zakup auta na raty. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z zalet jakie daje długoterminowy wynajem auta:
- pełna kontrola nad wydatkami – za wynajem płacą Państwo stałą comiesięczną kwotę
- niewielkie koszty eksploatacji i brak zmartwień – to my jako wypożyczalnia płacimy i dbamy o serwis auta, zmianę opon, ubezpieczenie czy też przeglądy techniczne 
- zwiększenie zdolności kredytowej firmy –banki wynajem długoterminowy nie traktują jak ratę czy leasing
- niższy podatek dochodowy – wszelkie koszty związane z wynajmem mogą Państwo wpisać sobie jako koszty uzyskania przychodu
- niższy podatek VAT – wynajmując auto mają Państwo możliwość odliczenia VAT tytułem wynajmu pojazdu

Długoterminowy wynajem samochodu dostawczego – oferta dla firm

Długoterminowy wynajem aut dostawczych to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą rozbudowywać swoją flotę samochodów, której działalność odbywa się z dala od siedziby oraz które zatrudniają pracowników sezonowych. Z myślą o wszystkich właścicielach firm nasza wypożyczalnia aut przygotowała atrakcyjną ofertę wynajmu długoterminowego w Warszawie. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy przejrzystą i elastyczną umowę, a także konkurencyjne ceny. 

Długoterminowy wynajem samochodu dostawczego – oferta dla osób fizycznych

Jeśli należą Państwo do osób, które nie mają kapitału potrzebnego do zakupu własnego samochodu lub nie chcą po prostu inwestować w jego utrzymanie to długoterminowy wynajem auta jest idealny rozwiązaniem na Państwa potrzeby i oczekiwania. Samochody dostępne w naszej flocie idealnie sprawdza się w każdych warunkach. Bogata oferta aut o różnorodnej przestrzeni ładunkowej pozwala przewieźć prawie wszystko.  

Wszystkie osoby zainteresowane długoterminowych wynajmem auta dostawczego w Warszawie zachęcam do kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia indywidualnej oferty. Naszym Klientom oferujemy również krótkoterminowy wynajem aut tj. na dobę lub weekend.