Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Sochaczew

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Samochody dostawcze – wynajem w Sochaczewie

    Oferujemy wynajem aut dostawczych w Sochaczewie na doskonałych warunkach. Oferujmy absolutne minimum formalności i szeroki wybór spośród dostępnych w naszej flocie modeli samochodów. Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Sochaczewie to możliwość wynajęcia samochodu zarówno na krótki termin (nawet kilka godzin), a także bardzo długi (nawet kilka tygodni lub miesięcy). To również bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do jakości, którą oferujemy.  Prowadzony przez nas wynajem samochodów to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy poszukują samochodu dostawczego na miarę swoich potrzeb. Znajdziesz tu zarówno mniejsze, jak i większe pojazdy dostawcze, a także spory wybór samochodów specjalistycznych, które mogą okazać się przydatne chociażby w branży budowlanej i remontowej. 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Sochaczew

Nie musisz przyjeżdżać po swój samochód! To on może dojechać do Ciebie. Poinformuj nas w trakcie wynajmu w jakie miejsce mamy przywieźć pojazd. Otrzymasz go pod sam adres we wskazanym przez Ciebie czasie. W naszej wypożyczalni stawiamy przede wszystkim na jakość samochodów. Wszystkie pojazdy dostawcze są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, zadbane również wizualnie i śmiało mogą stać się wizytówką Twojej firmy. Stawiając na nasze pojazdy masz gwarancję, że otrzymasz solidny pojazd na wskazany przez Ciebie okres czasu oraz pełne wsparcie naszych pracowników w przypadku jakichkolwiek problemów z samochodem. Oferujemy wynajem aut dostawczych w Sochaczewie takich jak: dostawczaki, samochody z plandekami, brygadówki, busy osobowe, furgonetki, blaszaki i wiele innych. Prawdopodobnie mamy odpowiednie auto dla Ciebie. Skontaktuj się i przekonaj się samemu. 

 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c