Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Otwock

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Otwock

Istnieje wiele sytuacji, w których zachodzi potrzeba wypożyczenia samochodu dostawczego. Zaczynając od stłuczki, poprzez zbliżającą się przeprowadzkę, aż po wzrost zleceń w firmie. Niezależnie od tego, jakie zdarzenie może nas dotyczyć, w wypożyczalni samochodów dostawczych Proxima w Otwocku, znajdą Państwo idealny dla siebie samochód. Specjalnością naszej wypożyczalni jest wynajem samochodów dostawczych w Otwocku, chłodni oraz kontenerów. Oferujemy także wynajem busów osobowych do przewozu klientów VIP czy wartościowego sprzętu. Spośród bogatej oferty wybiorą Państwo auto spełniające wszystkie wymagania dotyczące preferowanego pojazdu. Nasi doradcy z obsługi klienta pomogą w uzupełnieniu niezbędnych formalności oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Cały proces wynajmu samochodu nie zajmie dłużej niż kilka minut. Do każdego klienta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Wynajem aut dostawczych w Otwocku

Wynajęcie auta dostawczego w wypożyczalni Proxima jest niezwykle proste. Przygotowane dla Państwo umowy są jasne i uczciwe. U nas nie znajdą Państwo ukrytych gwiazdek i dodatkowych kosztów. W naszej wypożyczalni aut dostawczych w Otwocku stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta. Atrakcyjne ceny wynajmu samochodów dostawczych sprawiają, że klienci mają możliwość korzystać z pojazdu nie przekraczając założonego budżetu. U nas mogą wypożyczyć Państwo samochód na dowolny okres. Może być to kilka godzin, jak również kilka miesięcy. Przekazywane przez nas auta są w 100 % sprawne i gotowe do jazdy. Każdy samochód przechodzi regularne badania techniczne oraz posiada pełen zakres ubezpieczeń. Na życzenie klienta pojazdy są dodatkowo wyposażane bez żadnych opłat. W razie potrzeby dostarczymy wybrany samochód pod wskazany adres, a następnie odbierzemy go od Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.

 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c