Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Wołomin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Wypożyczalnia aut dostawczych w Wołominie

    Nagły wypadek? Stłuczka? A może awaria. W każdej z tych sytuacji pozostanie bez samochodu jest kłopotliwe. Tym gorzej, gdy prowadzimy firmę i potrzebujemy samochodu w celach zarobkowych. Brak auta dostawczego w naszej firmie może być nie lada problemem i narazić nas niemal natychmiast na straty. Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Wołominie to miejsce, w którym rozwiążemy ten problem praktycznie od ręki. Dokładamy wszelkich starań, by usługa wynajmu samochodu dostawczego była na najlepszym poziomie nie tylko w Wołominie, ale i w miastach i miejscowościach okolicznych. Naszym celem jest dostarczenie w pełni sprawnej i solidnie działającej usługi wynajmu samochodu dostawczego dla wszystkich mieszkańców tego regionu. Posiadamy również wachlarz usług dodatkowych. Możemy wynająć samochód na krótki lub długi termin, a także podstawić go w wybrane miejsce lub też ze wskazanego miejsca odebrać. Niezależnie czy potrzebujesz samochodu na krótki przewóz rzeczy czy też na dłuższy czas – mamy dla Ciebie auto dostawcze.

Wynajem samochodów i vanów Wołomin

Nasza flota pojazdów dostosowana jest do typowych potrzeb firmowych i prywatnych jeżeli chodzi o większe pojazdy. Posiadamy samochody dostawcze, brygadówki 7 i 9 osobowe, minibusy (vany) 8 lub 9 osobowe, furgony oraz kontenery wraz z windą załadunkową. Posiadamy również samochody specjalistyczne. Stawiamy na jasne i przejrzyste zasady wynajmu samochodu. Wszystkie formalności to zaledwie kilka chwil, a nasza wypożyczalnia jest w stanie również świadczyć usługi dodatkowe i doposażyć samochód w razie takiej konieczności. Rezerwacja samochodu w wypożyczalni Proxima jest bardzo prosta i jest to możliwe również online lub telefonicznie. Wszystko po to, by Twój biznes nie musiał cierpieć z powodu braku samochodu dostawczego. Również proces zwrotu samochodu uproszczony jest do granic możliwości w taki sposób, by procedura ta nie trwała dużo czasu. Wynajem aut dostawczych w Wołominie i okolicach tylko z wypożyczalnią Proxima.

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c