Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Brwinów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Brwinów

Szukają Państwo auta dostawczego do wynajęcia, ale nie wiedzą gdzie najlepiej się udać? Obawiają się Państwo wysokich cen najmu oraz stosu dokumentów do wypełnienia? W wypożyczali aut dostawczych Proxima w Brwinowie znajdą Państwo kompleksową obsługę i fachowe doradztwo. Mnóstwo dokumentów do wypełnienia? Nie u nas. W wypożyczali aut dostawczych w Brwinowie wypełnienie niezbędnych dokumentów potrwa zaledwie chwilę! Cenimy Państwa czas i pragniemy, by wszelkie formalności były przyjemnością. Oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu bez żadnych gwiazdek i dodatkowych opłat. Spośród naszej oferty wybierzemy najlepszy samochód dostawczy dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Pomagamy przedsiębiorcom z tymczasowymi kłopotami w transporcie, jak i tym, którzy potrzebują samochodu dostawczego, by zrealizować pojedyncze zlecenie na dalszą trasę.

Długoterminowy wynajem aut dostawczych i busów w Brwinowie

Okoliczności, w których możemy potrzebować samochodu dostawczego na dłuższy okres jest wiele. W wypożyczali samochodów dostawczych Proxima w Brwinowie świadczymy usługi długoterminowego wynajmu pojazdów. Naszym zadaniem jest zadbanie o Państwa bezpieczeństwo, komfort oraz zadowolenie. Cała nasza flota samochodowa posiada pełne ubezpieczenie OC, AC oraz NNW. Proponowane przez nas samochody są zawsze dobrze przygotowane do jazdy. Dzięki temu mogą Państwo bez obaw ruszyć w drogę i przewieźć różnorodne towary. Zgodnie z Państwa życzeniami nasze samochody możemy darmowo wzbogacić o dodatkowe wyposażenie, które indywidualnie dostosujemy do Państwa potrzeb. Zapewniamy dogodny wynajem aut dostawczych w Brwinowie i okolicy. Na Państwa życzenie dostarczamy samochód pod ustalony adres oraz możemy go od Państwa odebrać w dogodnym terminie. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Proxima gwarantuje konkurencyjne ceny oraz korzystne warunki wynajmu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług profesjonalnej wypożyczalni samochodów dostawczych Proxima w Brwinowie!

 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c