Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Siedlce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Wynajem aut dostawczych Siedlcach

Bogaty wybór samochodów dostawczych w wypożyczalni samochodów Proxima w Siedlcach umożliwia wybranie pojazdu spełniającego wszystkie Państwa wymagania. Wynajmując samochód dostawczy w naszej wypożyczalni mają Państwo gwarancję korzystania z bezpiecznych i gotowych do jazdy aut. Każdy z przekazywanych pojazdów jest na bieżąco serwisowany, aby zapewnić Państwu bezawaryjną jazdę. U nas nie ma konieczności wypełniania stosu dokumentów podczas procesu wynajmu samochodu. Profesjonalna obsługa sprawi, że szybko i wygodnie załatwią Państwo niezbędne formalności. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku wynajmu samochodów pozwala świadczyć dla Państwa usługi najwyższej jakości. Konkurencyjne ceny umożliwiają wynajem auta dostawczego w Siedlcach bez nadwyrężania Państwa budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą flotą i skorzystania z atrakcyjnych ofert wypożyczalni Proxima w Siedlcach. 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Siedlce

W momencie, gdy zachodzi potrzeba wynajęcia samochodu dostawczego mogą Państwo wybierać spośród modeli o różnych ładownościach oraz wyposażeniu. Dodatkowe wyposażenie obejmuje plandeki, wózki, GPS czy CB radio. W wypożyczalni samochodów dostawczych Proxima, nie muszą się Państwo martwić o odbiór samochodu. Dostarczymy go pod umówiony adres, jak również odbierzemy go z wybranego miejsca. Samochód na kilka godzin bądź dobę? Nie ma problemu, u nas istnieje możliwość wynajmu pojazdu na odpowiedni dla Państwa czas. Profesjonalna obsługa przygotuje ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb. Misją naszej wypożyczalni jest zadbanie, by każdy klient mógł pozwolić sobie na wynajęcie najbardziej odpowiedniego samochodu dla siebie. Dobro i zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego każdego dnia nieustannie rozwijamy się, aby zaspokoić Państwa potrzeby. Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Siedlcach to najlepszy wybór dla osób ceniących wysoką jakość obsługi oraz niezawodność pojazdów.

 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c