Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

O firmie

Gwarancja jakości - PROXIMA

PROXIMA Centrum Wynajmu Samochodów z siedzibą w Warszawie to wypożyczalnia stawiająca na szybkość i komfort współpracy z Klientami, a także na budowanie ofert w konkurencyjnych cenach. Nasze zasady są jasne i uczciwe - płacą Państwo wyłącznie za użytkowanie pojazdów. To my jesteśmy dla naszych Klientów, a nie Oni dla nas.

Podstawą działalności wypożyczalni Proxima jest wynajem samochodów dostawczych, busów, chłodni i kontenerów. Naszym celem jest satysfakcja Klienta, ponieważ to od niej zależy nasz sukces. Do każdej zawieranej transakcji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Chcemy zaspokoić Państwa każdą potrzebę, niezależnie czy poszukujecie pojazdu do przeprowadzki, wykonania prac budowlanych lub ogrodniczych, a może po prostu do zadbania o rozwój swojego biznesu. Dopasowujemy auta do Państwa indywidualnych potrzeb i wymogów. Nasza flota to samochody dostawcze najlepszych marek, w tym skrzynie, kontenery, furgony, wywrotki, auta z windą i pojazdy biznesowe przeznaczone do przewozu VIP-ów, ważnych gości czy drogiego sprzętu.

Proxima Centrum Wynajmu Samochodów oferuje również pojazdy przeznaczone do przewozu pasażerów. Dla tych z Was, którzy potrzebują aut zarówno do przewozu pasażerów jak i transportu ładunków mamy doskonałego do takich zadań Citroena Jumpera (typ – podwójna kabina ze skrzynią). Więc jeśli potrzebujecie Państwo pojazdów marek, na których można polegać prosimy o kontakt z naszą drużyną wynajmu pojazdów.

Proces wynajmu samochodu

  1. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.
  2. Ustalamy jakie auto jest dla Państwa odpowiednie.
  3. Wstępnie rezerwujemy pojazd na dany termin.
  4. Realizujemy niezbędne formalności i przekazujemy Państwu auto i dokumenty.
  5. Odbieramy auto dokonując jego oględzin i zwracamy kaucję wstępną.
Adres wypożyczalni

Łopuszańska 98, 02-232 Warszawa

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c