Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@proxima.waw.pl lub zadzwoń: 884 690 690

Wypożyczalnia samochodów Mińsk Mazowiecki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BEST MOTOR ul. Lipowa 4, 08-460 Sobolew NIP: 826-196-34-63

Proxima Wynajem Samochodów

E-mail: kontakt@proxima.waw.pl
Tel.: +48 884 690 690 
+48 723 583 376

Godziny otwarcia:
pn-pt     9:00 – 17:00
sobota  9:00 – 13:00

 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Mińsk Mazowiecki

Samochód dostawczy na kilka godzin? W wypożyczalni samochodów dostawczych Proxima w Mińsku Mazowieckim to nie problem. U nas mogą Państwo wynająć samochód bez limitu czasu. Nie ważne czy to kilka godzin, dni, tygodni czy miesięcy. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób, które potrzebują wynajęcia samochodu dostawczego. Bogata flota naszych pojazdów pozwoli na wybranie najbardziej korzystnego auta, dostosowanego do Państwa potrzeb. Mogą Państwo wybierać spośród brygadówek, furgonów, wywrotek czy aut z windą. W swojej ofercie posiadamy także pojazdy biznesowe przeznaczone do przewozu ważnych gości czy kosztownego sprzętu. Wszystkie nasze samochody są regularnie serwisowane i posiadają pełen pakiet ubezpieczeń, aby zapewnić Państwu bezawaryjną i komfortową jazdę. Oferowane samochody są czyste i gotowe do jazdy. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, aby nawet najbardziej wymagający klient mógł wypożyczyć odpowiedni dla siebie samochód. 

Tani wynajem samochodów dostawczych w Mińsku Mazowieckim

Szukając samochodu dostawczego do wynajęcia mają Państwo do wyboru wiele ofert. Wszystkim naszym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny za wynajem aut dostawczych w Mińsku Mazowieckim. U nas nie ma dodatkowych opłat, zawiłych umów oraz stosu dokumentów do wypełnienia. Profesjonalna obsługa klienta pomoże przy wypełnianiu niezbędnych formalności oraz dobierze samochód zgodnie z Państwa wymaganiami. Ponadto, na Państwa życzenie możemy nieodpłatnie doposażyć wybrane auto. Oferujemy także dostarczenie samochodu w wybrane przez Państwa miejsce oraz jego późniejsze odebranie. W wypożyczalni samochodów dostawczych Proxima stawiamy na profesjonalną obsługę klienta w połączeniu z najwyższą jakością. Do naszej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, gdyż Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z atrakcyjnych cen najmu.

 

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c