Długoterminowy wynajem samochodów osobowych i dostawczych Proxima

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Witamy w PROXIMA Centrum Wynajmu Samochodów, gdzie mogą Państwo wypożyczyć pojazd szybko, łatwo i przede wszystkim w konkurencyjnej cenie. U nas wszystkie zasady są uczciwe i przejrzyste. Płacisz tylko za używanie. Koniec stresu. My jesteśmy dla Ciebie a nie odwrotnie. Gwarantujemy preferencyjne warunki współpracy. Dbamy o to, aby Klienci do nas wracali, a stałym Partnerom oferujemy atrakcyjne rabaty. W imponującej flocie pojazdów znajdują się takie marki jak Peugeot, Renault, Fiat czy Citroen.

To gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i komfortu jazdy. Każdy bus, dostawczak, chłodnia czy furgonetka są szczegółowo opisane, dzięki czemu o wiele łatwiej jest dopasować odpowiedni pojazd do swoich potrzeb i wymogów. Służymy również radą w przypadku, gdy nie będą Państwo pewni, na które parametry najlepiej jest zwrócić uwagę i które auto najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Nasza oferta jest elastyczna. Proponujemy wynajem na 2 godziny, jak również na kilka tygodni czy miesięcy. Dopasowujemy się do Państwa i dbamy o Wasz komfort.

Doba

Potrzebują Państwo pojazdu na jeden dzień? Nic prostszego. Wystarczy skorzystać z oferty wynajmu na dobę. Ceny zaczynają się już od 270 zł, co jest wyjątkowo konkurencyjną propozycją. Jednocześnie zapewniamy dostęp do sprawnych, niezawodnych i komfortowych pojazdów najlepszych marek. To opcja współpracy, z której najczęściej korzystają osoby obsługujące różnego rodzaju uroczystości czy wydarzenia plenerowe, jak również przeprowadzające się rodziny lub firmy. Jesteśmy nastawieni na elastyczną współpracę i dopasowujemy naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Weekend

Równie popularną ofertą przygotowaną przez wypożyczalnię Proxima jest wariant wynajmu samochodu dostawczego lub busa na cały weekend. To propozycja, która najlepiej sprawdza się przy weselach z poprawinami oraz innych uroczystościach rodzinnych, a także przy bardziej skomplikowanych logistycznie przeprowadzkach. Od Państwa zależy na jak długo potrzebujecie danego auta. Z przyjemnością podpowiemy, który model sprawdzi się w konkretnych warunkach, dlatego też przed złożeniem zamówienia warto skontaktować się z naszymi konsultantami.

Długoterminowy

Wyjątkowo komfortową propozycją dla naszych Klientów jest wynajem długoterminowy, na kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy. To bardzo uniwersalna oferta, która podlega indywidualnym uzgodnieniom. Warto więc skontaktować się z firmą Proxima i ustalić wszelkie szczegóły dotyczące okresu wypożyczenia, wysokości kaucji czy opcji dodatkowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz samochody perfekcyjnie przygotowane do drogi. Płacą Państwo wyłącznie za użytkowanie pojazdu, dlatego też nie musicie martwić się o ukryte opłaty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dla stałych Klientów oferujemy rabaty!

DLACZEGO MY?
 • alt
  NASZE SAMOCHODY
  SĄ NOWE
 • alt
  INDYWIDUALNIE TRAKTUJEMY KLIENTA
 • alt
  ZAPEWNIAMY PAKIET UBEZPIECZEŃ
 • alt
  NASZE CENY SĄ KONKURENCYJNE
ZAPYTAJ O OFERTĘ
WYSYŁAJĄC WIADOMOŚĆ AKCEPTUJESZ
NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI